Coraz więcej ludzi na całym świecie nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Oglądając najróżniejsze programy telewizyjne, czytając kolorowe magazyny, śledząc portale społecznościowe nieustannie się z kimś porównujemy. Aktorki i piosenkarki mają oczywiście sztab ludzi od wizerunku i dzięki nim wyglądają doskonale. Płacą jednak za to bardzo duże kwoty, wprost nieosiągalne dla zwykłej nauczycielki czy sprzedawczyni w sklepie. Nie powstrzymuje to jednak nas przed marzeniami i oszczędzaniem na różne operacje. Niektórzy nawet zaciągają wysokie kredyty, aby spełnić swoje marzenia o większym biuście, wyraźniejszej żuchwie czy wydatnych kościach policzkowych.

Można by się zastanowić, czy to w ogóle ma jakiś sens. Czy takie lekarstwo na brak akceptacji ze swojej własnej strony faktycznie zadziała? Wiele osób uważa, że jak wreszcie upodobni się do swojego ideału, zapuści włosy, zmieni ich kolor, zrobi sobie sztuczne rzęsy, piersi czy wargi, to ich życie będzie idealne. Nagle uda się im rozkochać w sobie obiekt swoich marzeń, znaleźć lepszą pracę, mieć więcej przyjaciół. Ale czy naprawdę tak to działa?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym stało się w ostatnich latach bardzo popularne

Nie każdy jest zadowolony ze swojego uśmiechu, ze wyglądu swoich warg. Przeszkadza nam to, że są one zbyt wąskie, że opadające kąciki w dół nadają twarzy smutnego wyrazu. Pełne i jędrne usta są bardzo kobiece, dlatego panie tak często decydują się na zabieg modelowania warg. wszak to na nich skupia się cała uwaga podczas każdej rozmowy.

Ile może kosztować modelowanie ust kwasem hialuronowym?

Wszystko zależy od gabinetu, na jaki się zdecydujemy. W dużych miastach ceny tego typu zabiegów są oczywiście znacznie większe niż na prowincji. Mamy jednak tu większy wybór i szybsze terminy. Warto naturalnie zdecydować się na salon, który cieszy się dobrą sławą i renomą. Najczęściej oznacza to wyższy koszt świadczonych usług, ale też zapewnia komfort pod względem opieki i ewentualnych reklamacji.

Modelowanie ust kwasem hialuronowymKoszt modelowania warg za pomocą kwasu hialuronowego to wydatek od sześciuset do ponad tysiąca złotych. Pamiętajmy, ze warki to bardzo delikatna strefa, wrażliwa i bardzo ukrwiona. Jeśli zależy nam na tym, aby zabieg wykonany był profesjonalnie i w pełni legalnie, zdecydujmy się na salon kosmetyczny istniejący już dłuższy czas na rynku, z czystym i jasnym wnętrzem oraz fachową kadrą. Czasem warto zapłacić więcej, ale mieć pewność co do dobrze wykonanego zabiegu, a takim właśnie jest modelowanie ust kwasem hialuronowym. Po zabiegu przez pewien czas będziemy odczuwały dyskomfort, pieczenie, boleści. Jednak z czasem ból minie, a my będziemy mogły cieszyć się wymarzonym wyglądem.

Nie podejmujmy pochopnych decyzji

Decyzje dotyczące wypełniania ust kwasem powinny być przemyślane i nie należy podejmować ich pochopnie, pod wpływem koleżanki lub impulsu. Nie chodzi tu tylko o sam koszt zabiegu, ale także o jego efekt. Wprawdzie wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem odwracalnym, a sam kwas po kilku miesiącach ulega wchłonięciu, to jednak nawet przez rok możemy szczycić się pełnymi i dużymi wargami. Dobre gabinety oferują podczas spotkania wstępną wizualizację, dzięki której zobaczymy, jak będziemy wyglądały po zabiegu.